Kostiviarska cesta-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Milan Cerovský 20. decembra 2018

Prosím vás o inštaláciu verejného osvetlenia na Kostiviarsku cestu pri predajni Žubor. Na cca 150 metroch tam chýba osvetlenie.

Ďakujem

21. december 2018

Odpoveď samosprávy

V uvedenej lokalite je verejné osvetlenie riešené na podperných bodoch SSE (Stredoslovenská distribučná). Z dôvodu, že mesto Banská Bystrica nemá okolité pozemky v priestore komunikácie vo vlastníctve nemôže, nemá možnosť realizovať doplnenie verejného osvetlenia.


Jozef Gelien, odd.PS-UMK MsÚ Banská Bystrica
21. december 2018

Milan Cerovský

Hmm no ako vidite na fotke nie je tam ziadna lampa. Podla katastra majitelom pozemkov okoli je SSC. Nie je mozne sa s nimi dohodnut na moznosti instalacie verejneho osvetlenia? Asi som idealista lebo odpoved "neda sa" pre mna znamena da sa, len zlozitejsie ;)
09. január 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
dňa 23.12.2018 bol podnet preposlaný spoločnosti Slovenská správa ciest. Následne po 14dňovej lehote na odpoveď podnet opätovne preposielame.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania