Námestie Ľudovíta Štúra-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení

Chodník na zastávke MHD na námestí Ľudovíta Štúra je rozbitý.

02. január 2019

Odpoveď samosprávy

opravu chodníka na zastávke MHD sme zaradili do plánu opráv miestnych komunikácií na rok 2019.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ B.Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.