Kuzmányho-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Andrea 29. decembra 2018

Dobrý deň, pri prechádzke centrom mesta môžeme vidieť takýto neporiadok a zarastené, neupravené chodníky.

16. január 2019

Odpoveď samosprávy

Priestor na Kuzmányho ul.bol vyčistený akt.prac.

Bendík,PS-OÚ
29. január 2019

Mita Almasiova

Tento problém nepovažujem za vyriešený jednorázovým uprataním. Skutočne tu býva nehorázny bordel, celý priestor v tomto okolí je neudržiavaný permanentne.
Koniec koncov, ako akýkoľvek priestor centra BB.
30. január 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
o Vašej správe upovedomujeme samosprávu.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
01. február 2019

Odpoveď samosprávy


Pani Almašiová, s Vašim zhodnotením problému nesúhlasím. Mesto pravidelne dočisťuje daný priestor. O poriadok sa zároveň musia starať aj občania obytných časti a firmy . Ráno vyčistíme a na obed zase neporiadok.

ing.Štefan Šidlovský , referent odpadového hospodárstva a verejných priestranstiev
06. február 2019

Andrea

Dobrý deň, p. Šidlovský. Možno Vám a Vašim kolegom nie je úplne jasné, s čím nie sme spokojní.
Skúsim to ozrejmiť. Chýba mi systematický prístup mesta k údržbe a čisteniu verejného priestoru a vybavenia. Nie je možné, že to nevidíte. Momentálne mám pocit, že iba hasíte, tam kde horí. Máte nejaký plán pravidelnej údržby? Nie je totiž vidieť pracovníkov, ktorí by pravidelne (na dennej báze) udržiavali verejný priestor. A na priestore je vidieť, že tento komplexný a pravidelný prístup chýba.
Jeden príklad, Kuzmanyho ulica patrí k centru mesta. Bol alebo je tam neporiadok. Vravíte, že už je odprataný. A čo hovoríte na chodník je zarastený trávou? Nevidíte to na fotke? A ak to vidíte, nevadí vám to? Možno to nie je vo Vašej kompetencii, ale v kolegovej áno. Komunikujte spolu, hľadajte riešenia. Buďte aktívni v riešení problémov. Toto nám chýba.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania