Bakossova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Vladimir 15. januára 2019

Nefunkčné pouličné osvetlenie.

04. február 2019

Odpoveď samosprávy

Predmetná porucha verejného osvetlenia bola odstránená 18.01.2019.

Jozef Gelien, odd.PS-UMK MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania