Námestie slobody-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 21. januára 2019

Poškodený a chýbajúci odvodňovací rošt na jednom z početne poškodených miest.

22. január 2019

Odpoveď samosprávy

Poprosím pána Vladimíra, keď už neprijal pozvanie na naše oddelenie, aby aspoň podrobnejšie popísal a nafotil miesto poškodenia odvodňovacieho systému. Nie všetky stavby v tejto lokalite sú vo vlastníctve a správe mesta. V súčasnej dobe zabezpečuje mesto zimnú údržbu chodníkov a vozoviek a takýto podnet, keď bude identifikovaný, budeme riešiť najskôr v jarných mesiacoch, pokiaľ je v našom majetku.

Ďakujem za pochopenie

Odd.údržby MK a IS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania