Rozbité sklo v podchode

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Michal Šimonfy 16. júna 2010

Chcel by som nahlásiť rozbité sklo v podchode na Štefánikovom nábreží. Sklenná tabuľa je v takomto stave už niekoľko mesiacov.

30. júl 2010

Anonymný užívateľ

Rozbité sklo bolo odstránené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.