Javorová-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Juraj 18. februára 2019

Dobry den,

poprosil by som zo strany mesta vysadit na jar v miestach na fotografiach zelen (kriky, stromy), nakolko auta parkujuce pred panelakom (Javorova 2 a 6) prechadzaju cez zelenu plochu priamo z parkoviska pred Jednotou. Pristup na chodnik/cestu je pritom priamo z Gastanovej ulice.
Nebudme lahostajni k prostrediu kde zijeme a zacnime sa spravat ako ludia. Na spravnych miestach vysadena zelen zo strany mesta zabezpeci, ze tadialto auta nebudu prechadzat. Dakujem.

07. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Problém prechádzania vozidiel po chodníku cez trávnaté plochy na parkovisko sme riešili so správcom zelene. Prechádzaniu je možné zabrániť len osadením mechanickej zábrany, a to položením balvanov, alebo osadením cca dvoch lavičiek.
Kto? Záhradnícke a rekreačné služby
Kedy? 1. štvrťrok 2019

Ján Chmelík
Mestský úrad Banská Bystrica
odd. odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev
07. marec 2019

Juraj

Dakujem velmi pekne. Poprosim o osadenie balvanov na vsetkych miestach kde prechadzaju auta. V tomto meste neexituje ina moznost ako dat fyzicku prekazku.
20. apríl 2019

Juraj

Pan Chmelik, prvy stvrtrok davno uplynul, preto sa znova pytam, kedy bude dany problem vyrieseny. Dakujem.
22. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
15. december 2019

Juraj

Opatovne sa pytam kedy mesto tento problem vyriesi. Mesto absolutne NIC nerobi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania