Tatranská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Milan Cerovský 26. februára 2019

Žiadam o odpratanie panelov v rámci platnej legislatívy o nakladaní s stavebným odpadom.
Už niekoľko mesiacov (!) na mestskom pozemku pri garážach na Tatranskej v smere na Šachtičku sa nachádzajú panely.

Za včasné vyriešenie podnetu vám ďakujem.

M. Cerovský

14. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
08. november 2020

Milan Cerovský

aktualizacia podnetu: nevyrieseny. mohlo by sa mesto konecne aspon vyjadrit? roky tu panely kvasia a nikoho kompetentneho to netrapi? dakujem
08. november 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
02. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
časť predmetných panelov bola odstránená v čase podania podnetu zrejme ich majiteľom, ostatná časť bola odstránená Mestom Banská Bystrica ako nežiadúce objekty.

Ing. Michal Štúber, Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.