Javorová-cesty a chodníky-rozpadnutý obrubník

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Nepreslo asi ani pol roka od vystavby parkoviska a obrubniky pri ceste sa rozpadaju.

14. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
15. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Závady boli v rámci reklamácie odstránené.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ B.Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania