Gaštanová-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Tomas 25. februára 2019

Dobry den, chcem len upozornit na chybne znacenie pod zakazom vjazdu. Jedna sa o jednu znacku pred ZS Gastanova a druhu pred cukrarnou na Lipovej ulici v Podlaviciach. Su tam sipky naopak znazornene, pre lepsiu predstavu zasielm v tretej foto ako by to malo byt spravne. Myslim ze vacsina vodicov tomu chape, ale preco nerobit aj tak veci lepsimi. Dakujem, s pozdravom Tomas Holba.

27. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie. Správca miestnych komunikácií zjedná nápravu dodatkovej tabuľky v priebehu mesiaca marec 2019.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí, MsÚ Banská Bystrica
06. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Správca MK zmenil dodatkovú tabuľku E 16b (Jazda cyklistov v protismere povolená) pod dopravným značením B 2 (Zákaz vjazdu všetkých vozidiel) v 9. týždni 2019.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí, MsÚ Banská Bystrica
06. marec 2019

Tomas

Vynikajuce, dobra praca a tymto velka vdaka! :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania