Na Uhlisku-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Lydia 28. februára 2019

Dobry den. Uz dlhsie sledujem odparkovane vozidlo so znackou NM, ktore brani plynulemu prechodu s kocikom. Prosim o vyriesenie problemu. L

05. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
príslušníci MsP preverili uvedený podnet na Družstevnej ulici a skutkový stav zadokumentovali dňa 4.3.2019. Po preverení na mieste konštatovali, že uvedené motorové vozidlo stojí na asfaltovej ploche, ktorá nie je chodníkom, pričom vedľa neho prechádzajúci chodník je v celej šírke k dispozícii chodcom. Vozidlo pre chodcov netvorí prekážku, neporušuje platné zákonné normy a nedochádza tu k žiadnemu priestupku, za ktorý by bolo možné riešiť jeho vodiča.


Mgr. Pavel Koreň, veliteľ obvodu MsP Banská Bystrica
05. marec 2019

Lydia

Dakujem za odpoved, nabuduce budem vediet, ze s kocikom mozem plynule preist po schodoch...L

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania