Javorová-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení

Ani nie pol roka po vystavbe parkoviska je na rozobratom a znova poskladanom chodniku prepadnuty kanal.

05. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Nedostatky boli reklamované u zhotoviteľ stavby. V dohľadnej dobe budú odstránené.

Ing. Križan Igor, ORA - IP, Mesto Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania