Gaštanová-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Rad by som sa informoval AKO a KEDY zacne mesto riesit toto spickove parkovanie na Gastanovej. Parkovanie na tejto niekedy travnatej ploche je neskutocny hnus a uplne dehonestuje celkove prostredie.

19. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Pozemok o výmere 650 m² bol daný do prenájmu firme MIJAS INVEST s.r.o. na vybudovanie príjazdovej komunikácie k svojej nehnuteľnosti. Zodpovednosť za stav na pozemku má nájomca.

Ján Chmelík
Mestský úrad Banská Bystrica
odd. odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev
21. marec 2019

Juraj

Dobry den pan Chmelik,

mozete prosim uviest do kedy ma najomca platnu zmluvu na prenajom a kedy konci platnost stavebneho povolenia na vystavbu prijazdovej komunikacie. Vzhladom na to, ze stavba je dlhodobo zastavena a je v absolutnom nezname kedy bude dokoncena vhodne zo strany mesta tuto zalezitost riesit.
V pripade ze mate zaujem riesit problemy ludi v meste, je totalne alibisticke odpovedat na tento podnet spravou typu ze pozemok je v prenajme a Vas ako majitela pozemku sa to netyka.
Praveze Vas ako majitela by malo zaujimat to, ci najomca vyuziva pozemok na to na co mu bol prenajaty...
22. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet smre preposlali aj spoločnosti Mijas s prosbou o vyjadrenie.

S pozdraovm

Martin Kollárik
Odkaz pre starostu
25. marec 2019

Ján Chmelík

Zmluva je podpísaná na dobu neurčitú.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania