Skuteckého-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Vladimir 06. marca 2019

Chodník smerom k Úradu práce sociálnych veci a rodiny je v neslušnom stave.

21. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania