Nám. Ľ.Štúra-neupravená plocha

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Andrea 09. marca 2019

Dobrý deň, rada by som poslala podnet. Pod Okresným úradom sa nachádza parkovisko, ktoré ústí smerom na Fončordu do neudržiavanej plochy. Nachádzajú sa tu však veľké stromy. Bolo by pekné, keby sa táto plocha zmenila na udržiavaný mini park, ktorý by slúžil občanom a zároveň aj návštevníkom mesta, vzhľadom na blízkosť veľkého parkoviska. Priložené foto je z iného mesta. Slúži iba ako ilustrácia, ako by to mohlo vyzerať.

08. marec 2019

Andrea

Lokalizácia problému nie je správna - je to Námestie Ľudovíta Štúra, BB.
12. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Mesto Banská Bystrica nie je vlastníkom predmetných pozemkov . O využití pozemkov rozhoduje vlastník.

ing.Štefan Šidlovský , referent odpadového hospodárstva a verejných priestranstiev

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania