Moskovská-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Palo 10. marca 2019

Dlhodobo poškodené schody k bloku Moskovská 20-28.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.