Tatranská-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

nádoba na sklo úplne plná ,sklo je už všade dookola

27. marec 2019

Martina Dibalová

kôš je už dávno vysypaný , ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania