Javorová-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení

Na minimalne 2 miestach upchata kanalizacia, prva na parkovisku v rohu, druha pred vchodom javorova 7, ked prsi vsetko steka na chodnik cez javorovu ulicu, vsetko je tam pod vodov, prosim o vycistenie a pravidelnu udrzbu, prip nejake komplexne riesenie derivacie dazdovej vody v danej lokalite

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Vašu požiadavku sme zaradili do plánu čistenia na rok 2019.

Odd.údržby MK a IS
11. apríl 2019

Anton

Doporučujem si to zaradiť do plánu hneď dva-krát. Teraz a potom ešte na konci leta, lebo dovtedy to bude znovu upchaté. Ďakujem.
07. jún 2020

Juraj

Javorová-kanalizácia-upchatá

Poprosim o opatovne vycistenie kanalizacie, ktora odvadza vodu z parkoviska.
07. jún 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
13. október 2020

Anton

pretrvava problem, akoby nebola ani cistena, vhodne riesenie, ktore zabrani opakovaniu, pripadne pravidelne cistit (aspon 2-3x rocne)
13. október 2020

Anton

Javorová-kanalizácia-upchatá

Opakovane upchavana kanalizacia, neriesene, nutno aspon 2-3x rocne cistit, prip. ine dlhodoberiesenie, vsetka voda steka na javorovu ulicu, tam tiez vsetko upchate

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania