Lazovná-kôš-zle umiestnený

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Vladimir 18. marca 2019

Odpadkové koše samovoľne umiestnené v príjazdovej ceste k školskému zariadeniu.

05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené nádoby určené pre komunálny odpad zo ZŠ sú umiestnené na obslužnej príjazdovej komunikácii, určenej len pre dopravnú obsluhu - zamestnancov ZŠ, tak aby nezužovali potrebný cestný profil.

S pozdravom

Ing. Michal Štúber
odd. odpadového hospodárstva a ÚVP
MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania