Štefánikovo nábrežie-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený

zabezpecit kos na pouzite parkovacie listky

28. marec 2019

Ferdo

Listky su prec ale chyba riesenie do buducna t.j. odpadkovy kos v tesnej blizkosti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania