Medený Hámor-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 25. marca 2019

Zanedbaný prechod pre chodcov na frekventovanej mestskej tepne.

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Správca miestnych komunikácií začne s obnovou vodorovného dopravného značenia v mesiaci máj 2019 v čase priaznivých poveternostných podmienok.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí, MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania