Bakossova-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Vladimir 22. marca 2019

Stromové torzo ohrozujúce bezpečnosť dopravnej premávky na frekventovanej ulici.

27. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Predmetné dreviny boli v údržbovom pláne na ošetrenie v januári 209, avšak na protest obyvateľov Severnej ul. boli práce zastavené. Ohrozujúce dreviny boli už odstránené.

ZaARES

ZAares

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.