Bakossova-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Vladimir 22. marca 2019

Prestarnutý a rokmi neudržiavaný stromový porasť vytvára nie len estetickú a ekologickú bariéru. Po silnejšom vetre je životu nebezpečný!

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Vývraty a zlomené strom boli správcom zelene odstránené v priebehu marca a začiatkom apríla.
Kto? Záhradnícke a rekreačné služby Banská Bystrica

Ján Chmelík
Mestský úrad Banská Bystrica
odd. odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania