Štefánikovo nábrežie - čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Vlado 26. marca 2019

V kríkoch pri chodníku a cca 100m od OR PZ je “brloh” ktorý využívajú narkomani (zbieral som tam striekačky, keďže je to hneď pri ihrisku) a zrejme bezdomovci. Je tam neporiadok, výkaly, rozbite fľaše a pod.
Mala by sa tam zrejme pozrieť mestská polícia, lebo je smutne,že okolo je nová korčuliarska drahá, je to v centre najväčšieho parku v meste.

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Priestor bol vyčistený 1.4.2019 aktivačným pracovníkom.

ing.Štefan Šidlovský , referent odpadového hospodárstva a verejných priestranstiev
01. apríl 2019

Maťa Cimermanová

A prosím viete takýmto situáciám predchádzať? Zamedziť tam ich stretávaniu?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania