Komenského-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 07. apríla 2019

15 cm jama na frekventovanej dopravnej tepne po ktorej denne prejde stovka áut.

25. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
komunikácia bola opravená v rámci reklamačného konania.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania