Námestie SNP-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Vladimir 07. apríla 2019

Rozpadajúca sa zámková dlažba v centre mesta

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dlažba bola opravená.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania