Rudohorská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Klara 15. apríla 2019

Dobry den, chcela by som nahlasit neporiadok po celej dlzke cesty Rudohorska v Sasovej, vsade su rozfukane odpadky. Bolo by fajn poslat aktivacnych pracovnikov vyzbierat to. V okoli cinzakov sme si upratali, ale pri hlavnych tahoch je stale neporiadok. Takisto holubie vykali v obchodnom dome pri Rudohorskej-potrebne vycistit cely objekt.

16. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Akt.pracovníci dnes opetovne vyčistili od odpadkov časti Rudohorskej ul.ktoré sa tam denne objavujú napriek tomu že sú tam umiestnené smetné koše.

Bendík,PS-OÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania