Skubínska cesta-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Filip 18. apríla 2019

Na križovatke ulíc Skubínska cesta a Záhumie sa po zime vytvorili dva pomerne veľké výtlky, ktoré ničia autá a stále sa zväčšujú.

07. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Skubínska cesta bola opravená.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania