Rudlovská cesta 2-58, 1-53-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Milan Cerovský 21. apríla 2019

Dobrý deň,
na rozmedzi Ďumbierskej/Rudlovskej pod UMB je pri kanáli hlboký výtlk.

Prosím o jeho opravu kým si na ňom niekto nepoškodí vozidlo, alebo nevojde do neho motorkár/cyklista a nezraní sa.

Ďakujem

M. Cerovský

02. máj 2019

Milan Cerovský

Podnet bol vyriešený.
Ďakujem kompetentným za rýchlu nápravu, bolo by, ale správne aktualizovať aj podnety ak sa vyriešia. Je to na škodu samotného mesta.

Ďakujem.
08. máj 2019

Milan Cerovský

Podnet vyriešený.
Prosím o priradenie zodpovedajúceho stavu.

Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania