Radvanská-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Martin 23. apríla 2019

Chodník je už vyše 15 rokov v dezolátnom stave. Poškodené panely kde sa lahko zakopne a prejsť s kočíkom je umenie. Na jedom mieste už trčia kovové roxory. Verím, že to mesto raz opravý, hlavne aj kvôli malým deťom. Chodník je dosť frekventovaný na zastávku MHD.

07. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania