Mlynská-zábradlie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Uzavretý

Na Mlynskej ulici je vyvrateny zaciatocny usek zabradlia.

02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Správca miestnych komunikácií opraví poškodené zábradlie do konca júna 2019.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí, MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania