Švermova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený

Na lampe chyba kryt a su obnazene kable. Priblizna poloha lampy je 48.7373367N, 19.1240222E. Taktiez dalsia lampa smerom k lidlu je tiez bez krytu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.