Cementárenská cesta-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Poškodený bleskozvod zasahujúci do telesa chodníka. Závada dlhodobá.

07. máj 2019

Radim

Závada sa nachádza na chodníku na ulici vedľa zastávky MHD ulica Štefánikov nábrežie, smerom na Námestie Slobody, od zastávky smerom k mostu teda k ulici 9.mája, je poškodený bleskozvod, ktorý ide na stĺp trolejbusového vedenia a kus pásoviny zasahuje do chodníka.

Aplikácia pre iphone odfotila miesto, pozíciu neurčila, vybral som podľa mapy a výsledok vidíte sami. Fotka bohvie čoho, pozícia cementárenská cesta ...celé zle. Foto v mobile aplikácia neuchovala. Možem to nafotiť a pridať znovu.
09. máj 2019

Radim

Štefánikovo nábrežie, stĺp číslo 41
10. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dopravný podnik mesta Banská Bystrica
11. máj 2019

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol zaslaný Dopravnému podniku mesta Banská Bystrica na vyjadrenie.
06. august 2019

Radim

závada bola odstránená, pásovina bola odlomená v chodníku :-)
tak že už musí postačovať len jeden bleskozvod, štandardne sú stĺpy uzemnené dvomi spojmi

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania