Radvanská-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Marian 09. mája 2019

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či sa plánuje v mestskej časti Radvaň meniť pouličné osvetlenie za LED, ktoré je úspornejšie a má dlhšiu životnosť.
Ďakujem za odpoveď.

10. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Áno uvažuje sa s výmenou svietidiel aj v tejto časti mesta. Mesto postupne vymieňa staré sodíkové svietidlá za LED. V mesiaci december 2018 sa realizovala výmena svietidiel na ul. 29.augusta.
Samozrejme, že výmena sa realizuje v závislosti od výšky financií na to určených.

Jozef Gelien, odd.PS-UMK MsÚ Banská Bystrica
10. máj 2019

Marian

Vie sa aj konkrétny mesiac, kedy sa bude meniť pouličné osvetlenie za LED?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.