Kalinčiakova-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Marian 11. mája 2019

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, kedy sa bude opravovať cesta a chodníky na kalinciakovej ulici? V prilohe Vám posielam fotodokumentáciu aktuálneho stavu.

11. júl 2019

Marian

Je známy termín, kedy sa bude opravovať chodník pred poštou 5 v Radvani?
11. júl 2019

Marian

A obnova cesty na kalinčiakovej ulici je zaradený v pláne?
26. júl 2019

Marian

Ked bude nový asfaltový povrch na kalinčiakovej ulici?
26. júl 2019

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

Admin OpS
04. august 2019

Marian

Je známy termín obnovy chodníkov?
26. august 2019

Marian

Kedy sa opraví chodník k pošte? Bude to tento rok?
27. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
04. september 2019

Marian

Žiadna odpoveď?
12. september 2019

Marian

Je známy termín opravy chodníka?
16. september 2019

Marian

Poprosím o urgentné riešenie opravy chodníka pred poštou.
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Je plánovaná lokálna oprava Kalinčiakovej ulice, v budúcnosti bude opravená v celom rozsahu.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica
02. december 2019

Marian

Kedy bude opravený chodník k pošte, je tam plno výtlkov a frekventovaný chodník.
04. január 2020

Jakub Horvath

Kalinčiakova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Kalinčiaková 13 - pred parkovacími plochami.
Dobry den, na danej adrese sa uz dlhsiu dobu zvacsuju vytlky a diery - vid prilozene foto.
Vytlky su nebezpecne, nakolko v nich aj v ich okoli sa drvi asfalt, odtlietavaju kusy asfaltu do stojacich a okoloiducich vozidiel, stazena chodza.
08. január 2020

Marian

Kedy bude opravený chodník pred poštou? Je to frekventovaný chodík e v zlom stave (výtlky), môže dôjsť k úrazu.
14. január 2020

Marian

Kedy bude oprava chodníka pred poštou 5 v Radvani?
14. január 2020

Marian

Bude zaradená do plánu prác oprava chodníka pred poštou 5 v Radvani, je v zlom stave (výtlky) a môže dôjsť k úrazu
07. jún 2021

Marian

Podnet vyriešený, aktuálne sa vykonáva oprava chodníka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania