Na Karlove-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Milan Cerovský 13. mája 2019

Dobrý deň,
prosím o opravu kanálu, ktorý je až príliš zapustený pod úroveň asfaltu, nachádzajúceho sa na Karlove pod Žel. stanicou Kostiviarska.

Pri vojdení kolesom pri vyššej rýchlosti do kanála, posádku dobre vytrasie.

Ďakujem za opravu

M. Cerovský

15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Komunikácia je vo vlastníctve BBSK a správcom je Banskobystrická regionálna správa ciest.

15. máj 2019

Odkazprestarostu.sk

V predmetnom podnete bola oslovená Banskobystrická regionálna správa ciest.
31. júl 2019

Milan Cerovský

Podnet je stále neriešený
13. september 2019

Milan Cerovský

Podnet vyriešený!

Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania