Uľanská cesta-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Milan Cerovský 04. júna 2019

Dobrý deň,
prosím o opravu cesty v Uľanke. Nakoľko sa tam nachádza (na celej dĺžke) veľké množstvo výtlkov.
P.S. pokiaľ sa nemýlim tak cesta bola rekonštruovaná pred pár rokmi....

Ďakujem

04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

O potrebe opravy vieme. Bude opravená, termín spresniť k dnešnému dňu nevieme. V posledných 10 rokoch rekonštruovaná určite nebola.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ B.Bystrica
04. jún 2019

Milan Cerovský

Ok, mne sa zdá, že pred pár rokmi ste tam robili opravu, tak ze ste nastriekali prv skalky, ktoré vsade odskakovali a nasledne sa za urcity cas urobil normalny koberec... Mozno sa mylim....

Ale ak o tom viete to je dobre, uz len to zrealizovat. BTW. ľudia v Uľanke majú pocit, že su na druhej kolaji a to nie je spravne ...

Ďakujem za čo najskoršiu opravu :)
31. júl 2019

Milan Cerovský

po takmer 2 mesiacoch stav podnetu ostava nezmeneny.
31. júl 2019

Milan Cerovský

po takmer 2 mesiacoch stav podnetu ostava nezmeneny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania