Bakossova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Marek Balážovič 07. júna 2019

Prihováram sa za Bakossovu ulicu a okolie, kde zrejme leto zaskočilo a už tu máme všade metrovú trávu. Okrem blízkeho okolia ciest nebolo doteraz od zimy pokosené ani raz. V mene všetkých alergikov žiadame piľných poľných a domajších hospodárov o potrebné uskutočnenie kosby trávnatých plôch. Zatiaľ nám ešte pomáha monzúnové obdobie, ale s príchodom sucha eskalujú už teraz nepriechodné stepi na širokú "no go" zónu nielen pre nás - seno nedýchajúcich. Zaiste by sa aj koscom kosilo ľahšie, keby sa nenechávala tráva dorásť do veľkostí džungľových rozmerov.

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Správca zelene naplánované kosenie Bakossovej ulice v 24. týždni. Viď https://zaaresbb.sk/zelen/clanok/harmonogram-kosenia-v-24-tyzdni-2019
Kto? Záhradnícke a rekreačné služby Banská Bystrica
Kedy? 10. - 14.06.2019

Ján Chmelík
Mestský úrad Banská Bystrica
odd. odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.