Severná-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Pravidelny problem s nedostatocnym odvozom odpadu na Severnej 1,2. Je potreba zabezpecit castejsi odvoz, nie mnozit kontajnery.

18. jún 2019

Radovan Humeník

Vyrieseny nebol. Bol urobeny iba odvoz odpadu. Tento problem mame kazdy tyzden pravidelne a dlhodobo. Prosim o skutocne vyriesenie. A po odvoze tam mame takyto neporiadok. Vid foto
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ,

v zmysle nového zmluvného vzťahu na zber komunálnych odpadov od 1.8.2019 prebehla na uvedenom stojisku výmena nádob za nové a zároveň zvozovej spoločnosti pribudla povinnosť dočisťovať stojiská nádob od komunálneho dopadu. Teda situácia s pravidelným odvozom komunálneho odpadu by mala byť stabilizovaná, taktiež zo strany zvozovej spoločnosti nemáme informáciu, že by dochádzalo k prepĺňaniu uvedených nádob.

Napriek tomu je možné, že k znečisteniu stojísk, či už zo strany užívateľov uvedeného stojiska môže dôjsť, v takomto prípade nás operatívne kontaktujte na 048/433 0454 alebo na separovanyzber@banskabystrica.sk

Za pochopenie situácie vopred ďakujeme.

S pozdravom

Ing. Michal Štúber
odd. odpadového hospodárstva a ÚVP
MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania