Bakossova-spomaľovač-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Uzavretý
meno
Natalia 16. júna 2019

Caste rychle prejazdy aut po Bakossovej ulici cez den aj v noci, co ohrozuje kocikujuce mamicky, aj starsich ludi a v noci rusi nocny klud, hlavne pri novostavbe, kde sa hluk z aut odraza od budov.

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Mesto Banská Bystrica ako príslušný cestný správny orgán navrhlo riešiť spomaľovač stavebnou úpravou priechodu prte chodcov pred bytovým domom čo však spoločenstvo VBaNP odmietlo. S doplnením prefabrikovaných spomaľovacích prahov z dôvodu ich negatívneho vplyvu na životné prostredie (hluk, zvýšené exhaláty, otrasy) cestný správny orgán nesúhlasí.

Mesto Banská Bystrica, Mestský úrad v Banskej Bystrici, Stavebný úrad, Oddelenie dopravných stavieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.