Tajovského 2-22, 1-17-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Milan Cerovský 16. júna 2019

Dobrý deň,
žiadam o opravu vozovky na križovatke medzi ulicami Janka Kráľa, Strieborné námestie, Tajovského. Je tam extrémne zvlnený asfalt a cezpoľní, nevedomí si tohto stavu, idúci rýchlejšie sú decentne vyheganí.

Je to mimoriadne frekventovaná križovatka a určite si zaslúži väčšiu pozornosť ako sa jej dostáva.

Prosím o informáciu kedy dôjde k oprave.
Správcom vozovky je Mestský úrad - Banská Bystrica
Ďakujem

M. Cerovský

01. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
03. september 2019

Jozef

Tajovského 2-22, 1-17-cesta-výtlk

Na križovatke ulíc Tajovského, Janka Kráľa a Strieborného námestia je prepadnutý kanalizačný rošt. Táto cesta je úzka už sama o sebe a obchádzať prepadnutý poklop je nebezpečné. Hrozí aj poškodenie automobilov.
Žiadam o vykonanie opravy.
Dúfam, že je mesto schopné to stihnúť ešte do zimy a nebude sa zase vyhovárať prečo sa to nedá.
03. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.