Švermova-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Marek 19. júna 2019

Žiadam o odstránenie vyvaleného stromu vedľa oplotenia MŠ Jilemnického, nakoľko tvorí prekážku a hrozia zranenia detí.

27. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Vyvrátený strom na Jilemnického ulici bude podľa prísľubu správcu zelene odstránený 28.06.2019.
Kto? ZAaRES B. Bystrica
Kedy? 26. týždeň

Ján Chmelík
Mestský úrad Banská Bystrica
odd. odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.