Internátna-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Arnie 23. júna 2019

Dobrý deň,

na zelených plochách na ulici Internátna sa nachádza invázna rastlina. Bežné kosenie rastliny neprináša žiadny úspech. Žiadam o likvidáciu rastlín v zmysle platnej legislatívy tak aby bola definitívne vyhubená.

Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.