Bakossova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Vladimir 25. júna 2019

Nepoučiteľni! Problém verejnej skládky odpadu na Bakossovej ulici sa opakuje v pravidelných intervaloch.

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

stojiská na kontajnery na zber komunálnych odpadov v meste sú priebežne dočisťované a obyvatelia mesta môžu odpad navyše odovzdať od pondelka do soboty v zbernom dvore. Napriek tomu sú zo strany pôvodcov odpadu - obyvateľov mesta znečisťované ukladaním odpadu vedľa nádob. v prípade , že evidujete pôvodcu odpadu uloženého vedľa nádob je potrebné kontaktovať MsP alebo MsÚ.

S pozdravom

Ing. Michal Štúber
referent
Odd. odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev
Mestský úrad Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania