Námestie Š. Moyzesa-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Detske ihrisko v mestskom parku. Kde je MP ked sa tu chlasta kazdy jeden den?

26. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Priestory parku boli vyčistené akt.prac.

Bendík,PS-OÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.