Námestie Ľudovíta Štúra-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený

Dobrý deň, včera som išiel z oc Európa do Kauflandu na inv. vozíku spodným chdníkom popri hlavnej ceste. 200m od cieľa som však narazil na pre mňa neprekonateľnú bariéru, takže späť, popri krajskom úrade na cestu popri starom Tescu (jedine tak). Chápem, že nemôžu byť všetky chodníky v 100% stave aj keď..., ale keď už sa niečo buduje, tak by sa to malo urobiť poriadne. Keď už sa chceme zaradiť do vyspelej Európy, tak takéto chyby by sa nemali robiť. A kto to vôbec aj skolaudoval?

15. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
21. jún 2021

Tomáš Hricišin

Pridal som pár fotiek aby si kompetentni vedeli predstaviť situáciu. Pravidelne tadiaľ chodíme s deťmi na bicykli z mesta keďže oficiálny cyklochodník neexistuje a s cyklovozikom. prejdem len tak že jedna strana sucha o kríky a druha lize stĺp. Stačilo by tam pridať 2-3 rady dlažobných kociek, miesto tam na to je a problém by bol aspoň ako tak vyriešený. O i. V súčasnosti spomínaná obchôdzka okolo okresného úradu je nepoužitelná z dôvodu búracích prác.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania