Magurská-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Dobry den, na Magurskej 31 ma jeden kontajner na kom. odpad odlomene koleso. Prosim o opravu. Dakujem

14. júl 2019

Milan Cerovský

Podnet vyrieseny. Dakujem. Skoda, ze mesto neaktualizuje stav podnetov, je to skoda.
10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nádoba bola vymenená zo strany zvozovej spoločnosti za novú dňa 11.7.

S pozdravom

Ing. Michal Štúber
referent
Odd. odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev
Mestský úrad Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania