Spojová-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Jozef 05. júla 2019

Na Spojovej ulici je už asi 20 rokov poškodený chodník (viď priložený obrázok). V nedávnej dobe asfaltovali v tesnej bízkosti pri dome č. 10, to sa nedalo upraviť aj tie kúsky chodníka neďaleko?

22. júl 2019

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.