Nové Kalište-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Jozef 05. júla 2019

Na ulici Nové Kalište (oproti Bille) pri plote škôlky visia konáre brezy nízko nad chodník tak, že sa tadiaľ nedá prechádzať.

30. august 2019

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Správca zelene zaradil do plánu práce údržbu drevín.
Kto? Záhradnícke a rekreačné služby Banská Bystrica
Kedy? V priebehu mesiaca.

Ján Chmelík
Mestský úrad Banská Bystrica
Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.