Štefánikovo nábrežie-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Kristína 01. apríla 2020

Dobrý deň. Už nejaký čas je poklop pri schodisku v podchode na Štefánikovom nábreží (konkrétne toto schodisko vedie k policajtom) v takomto stave. Je to nebezpečné pre chodcov, ktorí sa tam môžu zraniť. Prosím o kontrolu a nápravu.

16. máj 2020

Michal H.

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania